Erkek Saatleri Modayı Gösteriyor

Her şeyde olduğu gibi saatin de bir modası vardır. Her yıl yenilenen trendler, birbirinden farklı modeller, kasa boyutları değişen saat trendlerinin habercisidir. Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan saatlerin hangi tarz giysilerle kombin edileceğine de dikkat edilmelidir.

 Saat Modasında Erkeklerin Seçimi

 Erkekler aksesuar olarak genellikle sadece saati tercih ederler. Bu da saatlerin gösterişli olmasını beraberinde getirir. Göz alıcı bir erkek kol saati çok basit bir giysiyi bile devleştirebilir. Minimalist saat tasarımları hala moda ve vazgeçilmezdir. Şok edici, ayrıntılı süslemeler ve göz alıcı detayların ihtişamını her erkeğin kolunda görmek mümkündür. Basit ve gizli bir görünüme sahip tasarımlar, düzen ve genellikle klasik tarzlarla birleştirilmiştir. Geçen yılın modası olan paslanmaz çelik saatler hala büyük talep görüyor. Paslanmaz çelik modellerin bu yıl çok daha fazla popüler oldukları görülebiliyor. İnce dokunmuş paslanmaz çelik bağlantılar, erkek saat tutkunlarının vazgeçilmez modeli olarak karşımıza çıkıyor.

 Erkekler Koyu Renk Kayışı Sever

 Erkekler çoğunlukla koyu renkleri sever ve özellikle siyah, kahverengi, lacivert tonlarında saat kayışı takmayı severler. Değiştirilebilir kayışlar erkeklerin saatlerini daha farklı kullanma isteklerine cevap veriyor. Böylece erkekler saatlerini farklı giysilerle rahatça kombin edebiliyorlar. erkek saatleri arasında sürpriz yaparak ön plana çıkan diğer bir model ise retrodur. Özellikle 60’lı ve 70’li yıllarda kullanılan saatler birebir nostaljiye uyumlu şekilde yeniden üretiliyor.

 Saat Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

 Büyük, ağır ve dikkat çekicidir ancak bir süre sonra rahatsızlık verdikleri için saat kutusunda çürümeye bırakılır. Bunun yerine modern kullanıcının zarif doğasının altını çizen modeller tercih edilmelidir. Hafif modeller bilekte yok hissiyatı vereceği için sürekli kullanıma uygundur. Saat tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise giyim tarzıdır. Sürekli klasik giyinmek durumunda olan bir kişinin spor saatleri tercih etmemesi gerekir.

 Aynı şekilde günlük yaşamında spor şık olmayı tercih edenler saatlerini giyim tarzlarına uygun olarak seçmesi önemlidir. Islak alanlarda çalışanların saat tercihlerinde su geçirmezliğe dikkat etmesi; minyon erkeklerin çok kaba saatlerden uzak durması, geniş omuzlu erkeklerin de zarif modellerden kaçınması gerekir.

admin Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir