227 gündür hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil’in doktorundan yeni açıklama

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbili 18 Ekim’de evinin banyosunda düşerek hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırıldıktan ardindan Daha önceki hastalığı kaçış sendromu tekrar nükseden Erbil’in doktoru Jan Klod Kayuka, şovmenin sağlık vaziyetinin her geçen vakit dahada iyiye gittiğini söyledi.

“KOLLARI İYİ DURUMDA, AYAKLARINI ATIYOR”

Mehmet Ali Erbil’in sağlık vaziyeti ile alakalı bilgi veren Kayuka, şöyle konuştu: “Mehmet Ali fizik tedaviye iyi cevap veriyor. Kolları iyi vaziyete geldi. Ayaklarını atıyor ve yürüyor. elbette uzunca soluklu tek yürüyüş değil, kısa müddette yoruluyor ama vaziyeti iyiye gidiyor. uzunca tek vakit oldu ve sağlık kurumu ortamından sıkıldı. Zati bu civarindan vakit kim kalmak arzu eder ki hastanede? Kendisi sıkılıyor ama o da mutluluk dolu sürecin iyiye gitmesinden.”

“BU BAYRAMDA HASTANEDE”

227 gündür Rehabilitasyonu süre gelen Mehmet Ali Erbil’in Ramazan Bayramı’nı da hastanede geçireceğini belirten Jan Klod Kayuka “Bu bayramda hastanede ama bu gidişle allahın izniyle tek dahada ki bayrama çıkabilir” dedi.

SOSYAL MEDYAYA GERİ DÖNDÜ

rehabilitasyon süresi süresince ailesi ve sevenleri tarafından yalnız bırakılmayan Mehmet Ali Erbil’in vaziyeti vakit geçtikçe iyiye gidiyor. yasamsal medya paylaşımları da yapmaya başlayan meşhur şovmene hayranları binlerce ileti gönderiyor.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir