Abdullah Avcı’dan flaş Quaresma kararı! Serdar Adalı engel oldu

Beşiktaş’ın tertemiz teknik adamı Abdullah Avcı, takımla sözleşmesi biten; Tolga Zengin, Gökhan Töre, Adriano, Shinji Kagawa ve Mustafa Pektemek’le yola ayni ritimde devam etmeme kararı almıştı. deneyimli çalıştırıcı, ekstradan pas oyununa ahenk gösteren bulmadığı Ricardo Quaresma’nın da gönderilebileceğini iletmişti.

SERDAL ADALI VETO ETTİ

Bu görüşünü reis Fikret Orman ve İkinci reis Serdal Adalı’yla evvelki vakit Nevzat Demir Tesisleri’nde yaptıkları 3’lü dorukta laf eden Avcı’ya, Adalı’dan menfi cevap geldiği öğrenildi. deneyimli yöneticinin, kulüple tek senelik dahada kontratı bulunan Q7’nin sözleşmesi bitene civarindan takımda tutulması istikametinde görüş bildildiği belirtildi.

Bu gelişmenin derhal peşinden deneyimli hocanın, Ricardo Quaresma’yla tertemiz sezon hazırlıkları döneminden evvel tek müzakere yapıp kararını ona göre vermeyi planladığı konuşuluyor.

QUARESMA KARİYERİNİ BEŞİKTAŞ’TA BİTİRMEK İSTİYOR

Ricardo Quaresma, geleceğiyle alakalı olarak geçtiğimiz vakit Azerbaycan’daki tek etkinlikte medya mensuplarına açıklamalarda bulunmuştu. Portekizli futbolcu, “Beşiktaş ile tek sözleşmem var ve kariyerimi Beşiktaş’ta bitirmek istiyorum” ifadelerini kullanmıştı. Yıldız isminin takımdan gönderilmesi seklinde ülkesi Portekiz’e dönmesine kati gözüyle bakılıyor.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir