Cem Özer, Setinde Kaza Geçirdiği Sinan Çetin’e Ateş Püskürdü: Onun Zorlamasıyla Ayağımı Kırdım

Sinan Çetin’in yönettiği ‘İstasyon’ filminin çekimleri esnasında oyun gereği çukura atladığı sahnede sağ ayağı üç yerinden kırılan, Afyon’da geçirdiği talihsiz kaza sonrası oksijen tedavisinde kötüleşerek yoğun bakıma alınan 60 yaşında olan Cem Özer, meşhur yönetmene dava açacağını söyleyerek reaksiyon gösterdi.

“HASTANENİN PARASINI BİLE ÖDEMEDİ”

Önceki akşam “Üçüncü Türden İlişkiler” isimli oyunu eşi Pınar Dura ile izlemeye gelen Cem Özer, çıkışta Kanal D mikrofonlarına yaptığı İzah Sinan Çetin’e şu sözlerle sitem etti: “Sinan Çetin’le mahkeme süreciyle uğraşacağız. Sigortayı geçtim, hastanenin parasını dahi ödemedi. Üzerine düşen ve adina getirmesi geren şeyleri yapmadığı amaciyla belli tek bedeli olması gerekiyor, tek karar yani. Nasıl ki al ışıkta geçerseniz karar öderseniz. Bu da al ışıktan geçmekten dahada önemli.

“SİNAN ÇETİN BÜYÜK kazanç KAYBEDECEK”

Kendisinin filminden çıkmam bana tek şey kaybettirmez ama kendisi parayı çok sevdiği amaciyla söylüyorum. Oldukça hatri sayilir büyüklükte kazanç kaybedecek. Benim kalbim kırık, gönlümü alması gerek. Beni hastanede ziyaretime geldi. Sırf ne vakit çıkacağım ve filmine ayni ritimde devam edeceğimi öğrenmek için.

“SİNAN’IN ZORLAMASIYLA AYAĞIMI KIRDIM”

Bana aracılar koyup, onu aramamı bekliyor. Onun beni araması gerekiyor. bendeniz ip atlarken ayağımı kırmadım ki. Sinan’ın sahnesinde, Sinan’ın zorlamasıyla ayağımı kırdım. İhtiyaç duyulan önlemleri almadığı amaciyla bu vaziyete düştüm. Kamuoyunda benden özür dilemesi ve tek dahada hiçbir emekçiye bunun benzeri davranmayacağı istikametinde garanti verirse barışırım onunla.”

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir