CHP’li eski vekile büyük şok: 2 milyonunu kaptırdı

Edinilen bilgiye göre, Alaçatı Şehit Doğan Sakarya zabita Merkezi’ne müracaat eden cumhuriyet milletçe partisi 15. asama İzmir mebus ve Daha önceki Alaçatı Belediye Başkanı Remzi Özen (83), söylentilere göre dolandırıldığını söyledi. Dolandırıcılardan şikayetçi olarak ifade veren Özen, kendisini Konak Cumhuriyet Savcısı olarak tanıtan tek kişinin kullandığı telefon hattının kendisine ait olup olmadığını sorduğunu, kendisine ait olduğunu söylemesi üstüne de İsiminin Fethullahçı pkk terör Örgütü (FETÖ) soruşturmasında geçtiğini söylediğini anlattı.

ARAZİSİNİ DE SATACAKKEN ayrım ETTİ

Kendisini Konak Cumhuriyet Savcısı olarak tanıtan kişinin soruşturmadan İsiminin çıkarılabilmesi amaciyla iki milyon Lira istediğini belirten Özen, bunun üstüne kişisel hesabından iki milyon lirayı çekerek Urfa’nın Akçakale kazasina götürdü ve parayı teslim ettiğini anlattı.

Döndükten ardindan kendisini tekrar aradıklarını ve üç milyon Lira dahada istediklerini ileri süre gelen Özen, bunun üstüne tek arsasını satmak üzere teşebbüste bulunduğunu söyledi. Özen, kendisinin devamlı olarak telefonla aranması üzerine, vaziyetten şüphelenerek polise başvurdu.

İHA

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir