Diriliş Osman’da aranan kan bulundu! Burak Özçivit’e yeni partner

Reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul’un devamı var olan Diriliş Osman izleyiciyle buluşmak amaciyla vakit sayıyor. Çok yakında ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak var olan dizide tertemiz tek gelişme yaşandı. Başrolde bulunan Burak Özçivit‘in partneri amaciyla oyuncu seçmeleri ayni ritimde devam ederken, anlaşmaya varıldığı söylenen ad izleyicide hatri sayilir büyüklükte heyecan uyandırdı.

SÖYLENEN İSİM TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Diriliş Osman’da Burak Özçivit’e müsterek olarak düşünülen kadın başrol oyuncusunun dahada evvel Aslıhan Karalar olduğu söylenmiş ve tek çok seyirci tarafından reaksiyon almıştı.

PARTNERİ BELLİ OLDU

Dizide Malhun Hatun olarak ekranlarda yer alacak kadın başrol oyuncusu amaciyla tek çok ad düşünülmüş ama kriterlere uymadığı amaciyla anlaşma sağlanamamıştı. ama Diriliş Osman dizisinin başlamasına tek ay kala dizinin kadın başrol oyuncusunun bulunduğu söylendi. Medya Tava’nın haberine göre Burak Özçivit’in partnerinin toy oyuncu Özge Törer’in olduğu konuşuluyor.

ÖZGE TÖRER KİMDİR?

20’li yaşların başında var olan becerili oyuncu Özge Törer, Daha üniversitede öğrenci. 2017- 2018 eğitim öğretim seneninde Muğla Sıtkı iri Üniversitesi oyun alani/sahne sanatları bölümünü kazanmıştır.

Özge Törer şu anda üniversite 3. derslik öğrencisidir. Girdiği Diriliş Osman seçmelerinde yapımcı Mehmet Bozdağ’ı hemide yeteneği hemde güzelliği ile büyülemeyi başarmıştır.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir