Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, Türk fotoğrafçı Mert Alaş’a soyundu

Instagram’da 113 milyon kişi tarafından takip edilen dünyaca meşhur model Kendall Jenner, Türk resimci Mert Alaş‘a çıplak şekilde poz verdi.

“GÜNÜN EN GÜZEL KADINI”

iyi modelin paylaşımı kısa müddette çok sayıda yorum ve zevk aldı. Jenner’ın takipçileri de yürekli resme Suskun kalmadı. Jenner’ın tek takipçisi fotoğrafa, “Gerçekten olağanüstü.” yorumunu yaptı. resimci Mert Alaş ise paylaşıma, “Günün en iyi kadını.” ifadelerini kullandı.

KENDALL JENNER KİMDİR?

Kendall Jenner, üç Kasım 1995 tarihinde Los Aangeles, ABD’de dünyaya gelmiştir. Kris Jenner ve Caitlyn Jnner çiftinin kızı olarak doğmuştır. Annesi tarafından meşhur model Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Babası Bruce Jenner sonrasında cisiyet değiştirerek Caitlyn Jenner ismini almıştır. Kendal Jenner’ın Kylie Jenner isminde tek kız kardeşi vardır. Annesi ve babası tarafından toplamda 8 üvey kardeşi vardır. 2014 seneninde Sierra Canyon Okulu’ndan mezun oldu.

Kendall Jenner 13 yaşından bu yana modellik yapmaya başladı. Wilhelmina Models modellik ajansı ile kariyerine adım atan Jenner, OK!, Teen, Vogue, Seventeen mecmuaları amaciyla kamera karşısına geçti. 2011 seneninde Seventeen dergisi tarafından kız kardeşi Kylie ile birlikte ‘Stil Elçileri’ seçildi. 2011 seneninde ‘Bayan Vogue’, 2012 seneninde ise ‘Teen Vogue’ dergisinde kapak oldu.

Üvey ablası ile birlikte ‘Keeping Up with the Kardashians’ ismindeki tv programı ile yaptığı modellik ve girişimcilik çalışmalarıyla ismini bütün dünyaya duyurmuştur. Kendall Jenner, kız kardeşi Kylie ile ‘Kendall Kylie’ markası yaratarak tek giyim markası zinciri oluşturdular. ‘Pacsun’ isminde tek giyim firması kuran ikili kısa müddette modaya istikamet vermeye başladılar. Jenner, 2015 seneninde Harper’s Bazaar, GQ ve Marie Claire dergilerinin de kapağında bulunan meşhur iyi Calvin Klein markasının tertemiz yüzü oldu. 2015 yılının Haziran ayında Antalya’da düzen eden Dosso Dossi Fashion Show amaciyla Türkiye’ye gelen Kendall Jenner yoğun tek alakayla karşılanmıştı. Jenner çeşitli dizilerde oyunculuk da yapmıştır.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir