Dünyanın 1 numarası Beyonce Mr.Jade hayranı çıktı

vatan dışındaki başarılı iş adamı kariyeri, 1.6 Milyon takipçili tek popüler oluşu ve müzik dünyasına yaptığı bomba benzeri girişle adından sıkça laf ettiren Mr.Jade’e Beyonce’den hatri sayilir büyüklükte övgü geldi.

BAŞARISIYLA isminden SÖZ ETTİRİYOR

Aranjörlüğünü Yurtseven Kardeşlerin yaptığı, İsmail YK ile birlikte seslendirdiği “Welcome to Turkey” şarkısıyla müzik dünyasına bomba benzeri giriş yapan Mr. Jade, derhal hemen peşinden Niran Ünsal’la düet yaptığı, klibinde Wilma Elles’e yer verdiği “Aşk Benim Neyime” şarkısı ile müzik dünyasını tek sefer dahada sarstı. 31 Mayıs Cuma bugünü sevenleriyle buluşturduğu nihayet şarkısı ‘Mutluyum’ ise hayat yıldızı Beyonce’un dahi alakasını çekti.

ÖZELDEN ileti GÖNDERDİ

nihayet şarkısı “Mutluyum”u hemide YouTube üzerinden ayni vakitte da İnstagram hesabında sevenlerinin beğenisine sunan Mr. Jade’e hayat yıldızı Beyonce’den hususi ileti geldi. Beyonce, Mr.Jade’in İnstagram hesabına gönderdiği iletide şarkıcıyı çok beğendiği gösteren emoji göndererek hayranlığını açık biçimde alana koydu.

TAKİPÇİLERİYLE PAYLAŞTI

Başarılı şarkıcı Mr. Jade ise Beyonce’dan gelen iletisi Instagram hesabından paylaşarak “Galiba bu sefer şarkımız Sahiden güzel” notunu ek etti

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir