Emel Sayın’dan “En büyük pişmanlığınız nedir?” sorusuna duygulandıran cevap

iyi oyuncu ve sanatçı Emel Sayın, Hülya Koçyiğit’in TRT 2’de yayınlanan Film benzeri Hayatlar programına konuk oldu. Sayın, hususi hayatıyla alakalı içten açıklamalarda bulunurken en hatri sayilir büyüklükte pişmanlığını da evlat sahibi olamamak olduğunu söyledi.

YÜREK BURKAN İTİRAF

Çocukluk arkadaşı var olan Koçyiğit ile geçmişten günümüze Bir hayli mevzu ile alakalı hasbihal eden Sayın, “Kimse bilmez ama biz küçüklük arkadaşıyız. Annelerimiz sayesinde tanıştık, iyi ki de tanışmışız” dedi. “Hayattaki en hatri sayilir büyüklükte pişmanlığın nedir” sualine “Evlat sahibi olamamak” Cevabını veren sanatçı, evlat sevgisinin adina yeğenlerini koyduğunu ve onları çok sevdiğini söyledi.

“OKULUN ASSOLİSTİ GİBİYDİM”

Müzikle var olan ilişkisinin çok minik yaşlarda başladığını belirten Emel Sayın, evvel hatırladığının da Daha altı yaşında müzik dersinde söylediği ağıt olduğunu belirterek, “O günden ardindan her derslik müzik dersinde beni çağırmaya başladı, okulun assolisti gibiydim.” dedi. İlk sinema filmi teklifinin de oyun alani/sahne aldığı mekanın kulisinde edildiğini belirten Emel Sayın, Ayhan Işık’la birlikte oynayacağını söylediklerinde çok heyecanlandığını dile getirdi.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir