Güzel oyuncu Hande Erçel, aşkın tarifini yaptı!

Halka dizisi başrol oyuncusu Erçel’e tek dergi amaciyla aşkın tarifini yaptı. Seyahatle alakalı suale da cevap veren Hande Erçel “Beni özetleyen kelimeyle başladık. ‘Seyahat’in varoluşumun manası olduğunu düşünüyorum. yolcu derken kulağa gelen manasıyla gezmek, tertemiz yerler görmenin dışında tek şeyden bahsediyorum. Bunlar da dahil doğal ama yoga ve meditasyona başladığım dönemde aslında nasıl derin tek kelime olduğunu ayrım ettim.” ifadelerini kullandı.

“İNSANLAR OLMADIKLARI KİMLİKLERİYLE ORADALAR”

Genç oyuncu Önceden yasamsal medyayı dahada sık kullandığını ama nihayet dönemlerde çok fazla hakikat dışında şeylerle karşılatığı amaciyla kendisini art çektiğini ifade etti. “İnsanlar olmadıkları kimlikleriyle oradalar ve bu beni rahatsız etmeye başladı. Görmektense dahil olmamayı seçenek ediyorum.” dedi. Erçel, oyunculuk hikayesini anlatırken; “Bir küçüklük hayaliyle başlayıp git gide büyüyen tek masal benzeri benim için. Üniversitede okurken mesleğime çoktan karar vermiştim.” Diye konuştu ve ekledi. “Hedefleri olan, hatri sayilir büyüklükte hayaller kuran biriyim. Yaşadığım hayat şükrettiğim tek noktada ama bu beni durdurmuyor. dahada uygulamak istediğim çok şey var.” Erçel, ak perdenin kendisi amaciyla tek ihtiras olduğunu iş hayatı süresince ve şu anda da aldığı bütün eğitimlerle de kendisini ak perdeye hazırlamaya çalıştığını açıkladı.

“EN YAKIN vakitte TAMAMLAYIP SERGİLEMEK İSTİYORUM”

Seti olmadığı vakit tablolar yaptığını açıklama eden oyuncu, en yakın vakitte onları tamamlayıp sergilemek istiyorum. dedi. Halka dizisinin kendisi amaciyla hususi tek yeri olduğunu ise şu sözleriyle açıkladı; Sete çıkmadan evvel açıkçası çok çalışmak istemediğim tek dönemdeydim. Olduğum yerden tek vakit ayrılmak istemiyordum. ardindan annem çalışmanın beni iyi hissettirdiğini ayrım etmemi sağladı. Sahiden de “Halka” benim amaciyla ayrı ve hususi tek iş. Erçel, aşkın tarifi amaciyla ise “Aşk, başına olasılık dahi edemeyeceğin tek şey geldiğinde Daha aynı yerden bakabilmek bence.” dedi.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir