Hazım Körmükçü’nün Eski Eşi Hilal Özdemir’den İtiraf: Şiddet Görmeme Rağmen Boşanamadım

Hilal Özdemir, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. 14 senelik eşi Hazım Körmükçü’den olaylı tek şekilde ayrılan Hilal Özdemir, heyecan edilenleri canlı yayında anlatı.

Hilal Özdemir, olaylı şekilde bitirdiği İzdivaç etme amaciyla elemden mide kanaması geçirdiğini söyledi.

“ÜZÜNTÜDEN MİDE KANAMASI GEÇİRDİM”

8 Mart hayat Kadınlar Günü’ne hususi katıldığı programda Daha önceki eşinden şiddet gördüğünü ve yaşadığı zorlukları şöyle anlattı: “Her şey geçti. Geçiyor… ama delip geçiyor. O asama mide kanaması geçirdim elemden bunu kimse bilmez. Ayrılık nedeni şundan bundan diye tek şey dile getirmek istemiyorum. Her her halükarda 14 sene var ve iki çocuğum var.

eğer bendeniz bunu kullanmak isteseydim kanal kanal gezerdim. bendeniz yapısal olarak öyle tek insan değilim. bendeniz Her vakit kuvvetli oldum, kuvvetli durdum. Evlatlarıma ve Allah’a sığındım. bendeniz Yalnızca ‘Allah düzeltme etsin’ diyorum.

“ÇOCUKLARIYLA İRTİBATI KESTİ”

Çok üzüldüm, evlatlarım çok üzüldü. Onların gözü önünce de akım eden olaylar oldu. Biriken olaylar neticeninde aşkımız, sevgimiz bitti ve ayrıldık. Hazım, iki senedir hiçbir şekilde aramıyor. Çocuklarıyla irtibatını kesti. Onlardan da boşandı. bunun benzeri insanları çok duyuyorum. Bunlara insansı mahlukat deniyor. Nice babalar var, çocuklarını annelerinden dahada iyi bakıyorlar.

“BABAM BENDEN dahada ERGEN”

‘Çocukları göstermiyor’ diye tek duyum aldım. Çocuklarımdan biri 16 yaşında. Kızım 13 yaşına giriyor. Babalarıyla çok iyi tek ilişkileri vardı. Artık hayatımıza üç silahşörler olarak ayni ritimde devam ediyoruz. Erkek çocuğum geçen sene bu olayları gördü. ‘Ben kendimi ergen sanıyordum, babam benden dahada ergen çıktı baksana şu fotoğraflara’ dedi. elbette tek ait olabilir. Biz ayrılmışız zaten… Ama iki çocuğun var belli tek süre titiz davran.

“ŞİDDET GÖRMEME RAĞMEN BOŞANAMADIM”

Denenmişi deney etmek vakit kaybıdır. Çocuklarım çok küçüktü, ani çok sefer şiddet görmeme karşın boşanamadım. Zeynep Tandoğan’ın resimlerini görünce ‘bana yapan herkese yapar’ dedim. tek sefer vuran, tek dahada vurur. O yollar açılmıştır tek kez. Devamı gelir.

“ALLAH KİMSEYE MUHTAÇ ETMESİN”

Onlar mutludur, mutsuzdur hiç umurumda değil. bendeniz kendimin derdindeyim. iki sene içinde ‘bir şeye ihtiyacınız var mı?’ diye tek telefon gelmedi. Her daim ailem benim arkamda çok şükür. Allah kimseye muhtaç etmesin. bendeniz her vakit ‘önce evlatlarım’ diyorum. Onlara yetmeye çalışıyorum. bendeniz evliliğim süresince kendimi haneme ve evlatlarıma verdim. Hilal yoktu. belli tek süre çok aileciyim. Evli değilken de yeğenlerimi sahiplenirdim. Öyle olunca da piyasadan ırak kaldım, unutuldum.

“ÇOCUKLARINI ÖZLESE GELİRDİ”

Doğum günü, karne günü, hastalık… tek sürü şey oldu. Babaları ortada yok. vaktinde çocuklarını seven tek insandı, çaba de vermişti. Sanırım tek takım nedenlerden dolayı olay bu vaziyete geldi. Benim annem ‘susayan, suyu bulur’ derdi. Çok doğru. neden ne olursa olsun, çocuklarını özlese gelirdi.

bendeniz Zeynep Tandoğan’ı hiç görmedim. Tanımam da… Basından gördüm. Uyarmak demeyelim de uzaklaştırma alınmıştı o dönemde. O hanımefendi de vakıftı o olaya… 14 sene içinde iki çocuğumun hatrına Bir hayli şeyi içime attım. Demlendirdim. tek şey olmuyorsa, olmuyordur.

“BABAANNESİ KIZIMI İSTEMEDİ”

Pelin Körmükçü’nün bana desteği olmadı Hem de köstek oldu. Karşı tarafın ailesi torunlarını 8 senedir tek sefer aramadılar. Erkek çocuğum babaannesine gitti üç vakit kaldı. tek dahada ne arama, ne sorma… Kızım ‘ben de gelebilir miyim babaanne’ dedi. ‘Biz tatile gidiyoruz’ dediler, istemediler.”

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir