İmamoğlu’ndan Medipol Başakşehir’e ziyaret! Sırada Kasımpaşa var

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir‘i ziyaret etti. Turuncu-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu, kulübümüzü ziyaret etti. Ekrem İmamoğlu, yöneticilerimizle düşünce alışverişinde bulunup 2019-2020 sezonu amaciyla kulübümüze başarılar diledi. müzakere nihayetinde başkanımız Göksel Gümüşdağ, İmamoğlu’na günün anısına plaket ve adinin yazılı olduğu takim formasi armağan etti.” denildi.

“SIRADA KASIMPAŞA VAR”

Başakşehir’in İstanbul’un Süper Lig’deki 5 takımından biri olduğunu belirten İmamoğlu, “Sizden ardindan Kasımpaşa’yı da ziyaret etmek istiyorum. hemide sizi ziyaret etmek ayni vakitte da başarılar dilemek istedim yönetiminize, heyetinize, sporcularınıza. Yolunuz açık olsun. Bu sene acayip tek lig var, gördüğüm kadarıyla. Herkesin birbirine dişi geçiyor gibi. Lig, enteresan. Ne olur bilinmez. ‘Çok kazanç harcayan, çok iş yapar’ mananına gelmiyor futbolda zaten. Başakşehir, kadro istikrarını savunduğu vakit başarılar elde etti” dedi.

İMAMOĞLU SEÇİMDEN ardindan NE DEMİŞTİ?

İmamoğlu reis olduktan sonra, “Başakşehir’e destek olacak mısınız?” sorusuna, “Bir Büyükşehir Başkanı’nın işi spor takimi yaratmak değildir. bendeniz çok şanslıyım. 1903’te heyetmiş Beşiktaş, 1905’te heyetmiş Galatasaray ve 1907’de heyetmiş Fenerbahçe benzeri hayat markalarının bulunduğu şehri yöneteceğim. Bu kulüplerin, İstanbul’u yeryüzünde tanıtmaları amaciyla tek odak noktası olurum. Benim işim tek spor takimi yaratmak ve ona destek olmak değil.” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: AA

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir