İstanbul Kitap Basımı Yapan Firmalar

Kitap, içinde okunabilecek, bilgi verici olan derlemelerin tamamına denir. Roman, ders kitapları, ansiklopedi gibi bir çok baskıların özel olarak hazırlanması gerekiyor olmasından dolayı, gerek sayfa sayısına göre ve gerekse de kağıdın kalitesine göre değişen fiyatlar bulunuyor. Kitaplar sayfa sayısı aralıklarına göre fiyatlandırması yapılıyor. 64, 72, 80 vs. gibi bir çok değişken sayfa sayısı ile birlikte, ayrıca baskı adedi de fiyatların değişmesini sağlıyor. Kısacası fiyat yazmış olduğunuz kitabın büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Kitap basımı, genel olarak a5 kağıdına yapılmakta ve ayrıca kitapların kapakları ise birinci kalite kartondan hazırlanmaktadır. Özellikle kitabın dağılmaması için iyi bir şekilde kapağı ve sayfalarının bir birine bağlanması gerekiyor. Bunu sağlayan ve en iyi kitap basımı için tercih edilecek olan İstanbul Baskı Merkezi sayesinde, istediğiniz gibi kitap bastırabilirsiniz.

Roman Baskı Fiyatları ne Kadar ?

Bastırmak istediğiniz kitap türü fark etmeksizin, kitap basımında bir çok detay bulunmaktadır. Bu basım süreci ile alakalı değildir. Eğer basacağınız kitabı satacaksanız, öncelikli olarak izin almanız gerekiyor. Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür Bakanlığı başta olmak üzere, kitaplarınızın denetlenmesi ve yayına uygun olması gerekiyor. Eğer her hangi bir para beklentiniz yoksa, yani kitabınızı satmayacak ve sadece dağıtımını yapacaksanız, bunun için de kitabınızı noterden tastiklettirir ve size ait olduğunu kanıtlamış olursunuz. Sonrasında ise uygun kitap baskı fiyatları ile kitap baskınızı yaptırabilirsiniz. Kitap basımı özellikle kalitesi bakımından çok önemlidir. Eğer kalitesiz kağıtlar ile bunu yaparsanız, zamanla solması, daha çabuk yırtılması kaçınılmaz olacaktır. Ancak kaliteli bir kağıtta böyle bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle bu alanda uzman firmalar aracılığı ile gerekli baskıları yaptırmanız gerekmektedir. İşte bununla ilgili önerimiz olan firmanın www.istanbulbaski.net internet sitesi üzerinden kitap basımı ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilir ve sonrasında uygun kitap baskı fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Kitabınızı Sorunsuz Bir Şekilde Bastırın

Şüphesiz ki bu tür kitap baskılarında bir çok detaya dikkat edilmesi gerekiyor. Kitap sayfalarının karışmaması, sayfalarda her hangi bir eksiklik olmaması, sayfaların yarım, silik çıkmaması ve tabii ki kitabın bir bütün olarak dağılmaması ve yıllarca kütüphanelerde yerini alması olmaktadır. Bunların tamamını sağlayan ve kitap bakımı işlerinizi hem uygun fiyatlara ve hemde hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadan yapabileceğiniz için, artık internet üzerinden de tüm basım sürecini takip edebiliyorsunuz. Bu imkanları da verdiklerinden dolayı, baskı işlerinizde gerek grafik tasarım süreci ve gerekse de baskı öncesi hazırlıklar ile baskı bitiminden sonra, paketlenmesi ve kargo aracılığı ile size ulaşması sürecinde kolay bir şekilde tüm takiplerinizi yapabiliyor ve işinizi de halledebiliyorsunuz.

Kitap Bastırmanın En Kolay Yolu

Sundukları hizmetler ile birlikte, tüm bilgileri internet sitesinden alabiliyorsunuz. Böylelikle İstanbul’da olmanıza gerek olmadan, İstanbul Baskı Merkezi hizmetlerinin tamamından da yararlanarak, artık çok daha kolay bir şekilde her türlü baskı ve matbaa işinizi de yaptırmış oluyorsunuz. Böylelikle her anlamda en kolay şekilde artık baskı ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz için, sizlerde kitap basımı yaptırabilir ve yazmış olduğunuz kitabınızı gerek ücretli ya da sadece etrafınızda ki insanlara dağıtabilirsiniz. Bu gibi hediye kitap dağıtımlarında, kitapların maliyetleri kişi için önemli olması nedeni ile 500, 1000, 5000 ya da kaç adet bastırmak ve kaç sayfa bastırmak istiyorsanız, tüm detaylarını da siteden görerek, en uygun kitap baskı fiyatları ile kitaplarınızı bastırabilirsiniz.

İstanbul Kitap Basım Merkezi

Her zaman kitap basımı gibi, farklı farklı basım ihtiyaçlarınız da olabilir. Her türlü basım işinde profesyonelliği sayesinde istediğiniz gibi kitaplar da yaptırabilirsiniz. Özellikle işletmeler için gerekli tanıtım araçlarını da uygun fiyatlara bastırabiliyorlar. Karton çanta, katalog, broşür gibi bir çok baskı ve matbaa işlerinizi sizlerde internet üzerinden de kolaylıkla halledebilirsiniz. Hemen sipariş vermek ve baskı işlerinizi yaptırmak için https://istanbulbaski.net/ linkini tıklayarak, müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

admin Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir