Samimi Görüntüleri Ortaya Çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken’den İlk Açıklama

Sunucu Ece acele ve şarkıcı Berkay Şahin’in Bir gün evvel akşam katıldıkları doğum gününde sarmaş dolaş görüntüleri alana çıktı. Çıkan görüntülerden ardindan İzah yapan ikili çıkan haberleri kati tek dille yalanladı.

“YASAL OLARAK GEREKENLERİ YAPACAĞIZ”

Instagram hesabının hikayesi kısmından İzah yapan Ece Erken, “Lost Atom, Eylem İpek bu sitelere maksatlı olarak çıkan ve dağılan arkadaşım Berkay ile alakalı çıkan haberleri şimdi gördüm. yasal olarak koşul olan ne varsa yapacağımızı bildirmek isterim.” dedi.

“BUNUNLA DA BAŞA ÇIKARIZ”

Aynı şekilde Instagram hesabından İzah yapan Berkay Şahin ise “Haklının acelesi yoktur. Kimin neler yaptığını farkındayız. Sıkıntı değil Allah’ın desturu ile bunla da başa çıkarız! Finalde galip gelen kim olacak Allah’ın izniyle göreceksiniz.” dedi.

“EN çok KULAK KULAĞA KONUŞMUŞUZDUR”

aynı zamanda konuyla alakalı eşi Özlem Ada Şahin ile video çeken Berkay, sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Şimdi tek de Ece acele olay çıktı. tek salmıyorsunuz beni. görsel varsa çıkarın alana ya. en çok kulak kulağa konuşmuşuzdur. Benim 20 senelik arkadaşım ve konuşmam koşul olan konular vardı. Bir gün evvel gece iyi ki gördüm konuştum, çok da iyi oldu. Biz iyiyiz ya bizi salmanız lazım. Biz işimizi güzümüz yapalım.

“VAKTİ GELDİĞİNDE HER ŞEY alana ÇIKAR”

Bu arada, haberi yapan yerlerin haberleri ne amaciyla yaptığını biliyoruz. Kimlerle arası iyi kimlerle arası perişan hepsini çok iyi biliyorum. Haklının acelesi yoktur, Haklı bekler haksızın acelesi vardır. zamanı vakiti geldiğinde her şey alana çıkar Allah’ın desturu ile”

Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin

EŞİNE DESTEK VERDİ

İkinci bebeğine hamile var olan Özlem Ada Şahin, “Sizi mutluluk dolu edemeyeceğiz Ne yazık ki gülüyorum geçiyorum.” diyerek eşine destek oldu.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir