Serdar Ortaç’ın tek celsede boşandığı eşi Chloe Loughnan’a yeniden evlenme teklifi ettiği iddia edildi

5 senelik evliliklerini tek celsede bitiren Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan‘la alakalı flaş tek argüman gündeme geldi. Boşandıktan ardindan kendisinin yollarına süre gelen çiftin üç hafta evvel tek araya geldiği ve buluşmada tekrar izdivaç etmeye karar verdikleri argüman edildi.

TEKLİFE ates benzeri BAKIYOR

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programında bulunan habere göre Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan, üç hafta evvel buluştu ve meşhur şarkıcı, Daha önceki eşine tekrar İzdivaç etme öneri etti. Mankenin de teklife sıcak baktığı belirtildi.

AŞK İDDİALARINI YALANLAMIŞLARDI

Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan’ın dahada evvel hayatlarına başka kişilerle ayni ritimde devam ettikleri istikametinde haberler çıkmıştı. ama her defasında bu haberleri yalanlayan ikilinin bu söylentilere nasıl reaksiyon vereceği heyecan konusu oldu.

BİRİ “TAMAM” DİĞERİ “DEVAM” DEMİŞTİ

27 yaşında olan Chloe Loughnan, “Yeniden izdivaç etmeyi düşünüyor musunuz?” sualine “Daha tertemiz boşandım. Yalnız ve mutluyum. Şu anki düşüncem; tek dahada evlenmemek” Cevabını vermişti. Öte istikametten Serdar Ortaç ise “Turp gibiyim, Hem de yakında karşınıza sürpriz tek gelin adayıyla çıkabilirim. Kendisi şu vakit burada. O kendini biliyor” diyerek evliliğe kapısını kapatmadığının sinyallerini vermişti.

Haber Videosu: Serdar Ortaç, Daha önceki eşi Chloe’ye tekrar İzdivaç etme önerisi edeceği argüman edildi!

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir