Sokakta sigara içen kadını dövdü, polise direndi

Çorum’da sokakta sigara içen M.Ç. isimli kadını yaralama ettiği iddiasıyla gözaltına alınmak istenen O.N.A. ile zabita arasında arbede çıktı. Takviye ekiplerin müdahalesi ile kuşkulu gözaltına alınırken, reaksiyon gösteren kalabalığa zabita cop ve biber gazı ile müdahale etti.

Olay, Bir gün evvel akşam saatlerinde Fatih Caddesi’nde alana geldi. İddialara göre, O.N.A. sokakta sigara içtiği amaciyla tartıştığı M.Ç. isimli kadını yaralama etti. M.Ç.’nin ihbarı üstüne olay adina zabita ekibi derhal sevk edildi. O.N.A. ile kendisini gözaltına almak istek eden zabita arasında arbede yaşandı. Takviye ekiplerin gelmesiyle birlikte polise bıçak çektiği öne sürülen O.N.A., gözaltına alındı.

HAKARET ETTİ, BIÇAK GÖSTERİP yaralama ETTİ

çevrede tek araya toplanan kalabalık O.N.A.’nın gözaltına alınmasını reaksiyon göstererek, polisle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üstüne zabita kalabalığı cop ve biber gazı kullanarak dağıttı. Biber gazından etkilenen Bir takım kişiler hastaneye başvurdu. Polisin olayla alakalı soruşturması sürüyor.

aynı zamanda polise müracaat eden M.Ç., sokakta sigara içtiği sırada O.N.A’nın kendisine perişan laf ettiğini ve bıçak göstererek, yaralama ettiğini belirterek şikayetçi oldu.

Kaynak: DHA

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir