Şoke eden iddia: Şeyh günler süren seks partileri verirdi

Şarika sehrindeki Kral Faysal Camii’nde Bir gün evvel gerçekleştirilen cenaze töreniyle toprağa verilen Şeyh Halid’in günler süre gelen cinsel iliski partileri düzen ettiği ve metamfetamin bağımlısı olduğu öne sürüldü.

İngiliz Daily e-posta gazetesinin Şeyh Halid’in sahibi olduğu bay giyim markasında çalışanların anlatımlarına dayandırdığı habere göre; 39 yaşında olan Prens, itinali olarak cinsel iliski işçilerinin de çağrıldığı partiler veriyordu.

Qasimi Homme çalışanları, Şeyh Halid’in metamfetamin kullandığını her biri tarafından Bilinen tek şey olduğunu da öne sürdü.

Gizlilik kaydıyla Daily Mail’e konuşan tek personel, “O, dahada uzunca cinsel iliski yapmasını sağladığı amaciyla metamfetaminden faydalanırdı. O uyuşturucuya zaafı vardı” dedi.

Şeyh Halid’in işe perişan tek ruh seklinde geldiği amaciyla metamfetamin kullandığının her biri tarafından bilindiğini öne süre gelen mevzubahis işçi, “Tavırları Sahiden dengesiz olurdu. ama çoklukla iyi tek adamdı, kati ama adildi” dedi.

Qasimi Homme çalışanı, Şeyh Halid’in uyuşturucu ve cinsel iliski partileri amaciyla günlerce uyumadığıdna ise tek canavara dönüştüğünü ifade etti.

İngiliz The Sun gazetesi, Bir gün evvel Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi’nin cinsel iliski partisi esnasında can verdiğini öne sürmüştü.

Gazeteye konuşan kaynaklar, Şeyh Halid’in ölü bulunduğu hanede uyuşturucu kullanıldığını ve cinsel iliski partisi yapıldığını söylemişti.

Ancak Londra Polisi, bu iddiayı Daha ne teyit etti ne de yalanladı.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir