Stil danışmanı Ece Sükan, cesur pozlarıyla takipçilerinden tam not aldı

Ünlü oyuncu ve model stil danışmanı Ece Sükan, Studio 11 amaciyla objektif karşısına geçti. Birbirinden yürekli pozlar veren Sükan, bunları Instagram hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

“HERKES KENDİNİ İKON İLAN ETMEYE BAŞLADI”

Çekim evvel dergiye röportaj veren Ece Sükan, “Dijital devrimle birlikte Bir hayli kavramın içi boşaldı. Örneğin stil ikonu statüsü kalmadı. Zira her biri tek anda kendini ikon duyuru etmeye başladı.” dedi.

POZLARIYLA MEST ETTİ

dergi amaciyla tek de objektif karşısına geçen Ece Sükan, birbirinden iddialı pozlarını Instagram hesabından yayınladı. Kısa müddette binlerce zevk alan Ece Sükan’a meşhur model Deniz Akkaya da Suskun kalamadı.Akkaya, Sükan’ın fotoğraflarının altına ‘Ne denir ki?’ ve ‘Olacak iş değil ama’ diyerek ne civarindan beğendiğini gösterdi.

ECE SÜKAN KİMDİR?

Ece Sükan, 1977 seneninde Ankara‘da doğmuştur. Annesi Serpin Sükan Daha önceki tek tiyatrocu, babası ise inşaat mühendisi ve işadamıdır. Arslan Sükan isminde dört ıslak hatri sayilir büyüklükte tek abisi vardır.

Ece Sükan, 1977 seneninde Ankara’da doğmuştur. Eğitimini ODTÜ Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Öğrencilik döneminde DJ’lik yapan Ece Sükan dahada ardindan Marie Claire de çalışarak modellik yapmaya başlamıştır.

O dönemde Best Model of Turkey yarışmasına katılarak üçüncü seçilmiş; sonrasında New York’a gittikçe Fashion İnstitueof Technology okulunda eğitim almıştır. 2004 seneninde ise 24 Saat dizisi ile evvel oyunculuk Tecrübenini yaşayan Ece Sükan; Kızım Nerede, Avrupa Yakası, Aşk Yakar, Haziran Gecesi ve Gülperi dizilerinde oyun almıştır.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir