Survivor Adem Kılıççı, polisin kafasında cam şişe kırdı!

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Survivor yarışmasıyla ismini duyuran ulusal boksör Adem Kılıççı ile Sarallar grubuna aza arkadaşları Aziz Saral ve Fikri Saral, eğlenmek amaciyla gittiği gece kulübünde münakaşa yaşadı. Kısa müddette arbedeye dönüşen tartışmada zabita var olan şahıs, Kılıççı ve Sarallar tarafından feci şekilde yaralama edildi. ulusal boksör tarafından başında tek de cam şişe kırılan mağdur polis, yakıntıcı oldu.

Olay, geçtiğimiz günlerde alana geldi. Güvenlik Büro’da çalışan zabita memuru Murat C., kız arkadaşıyla birlikte İstanbul Ortaköy’deki lüks tek eğlence mekânına gitti.

HASTANELİK OLDU

Gecenin ilerleyen saatlerinde kulüpte eğlenen çift, taraf masada bulunan tek grupla tartışmaya başladı. İddiaya göre toy erkek eğlenirken tek istikametten da video çekiyordu. taraf masada bulunan müşteriler ise, “Bizim fotoğrafımızı mı çekiyorsun?” dedi. Kılıçcı, Sarallar grubuna aza Aziz Saral ve Fikri Saral’ın aralarında bulunduğu grup arasında başlayan münakaşa kısa süre ardindan arbedeye dönüştü. İddiaya göre, zabita memuru, ani grubun saldırısına uğradı. Kılıççı masada bulunan cam şişeyi zabita memurunun kafasında kırdı. Yere yığılan zabita memuru, aynı grup tarafından dakikalarca yaralama edildi. Mekânın görevlileri olaya müdahale etti. Yerde kanlar içinde var olan zabita memuru ambulansla hastaneye götürülüp rehabilitasyon altına alındı. Mağdur sıfatıyla ifadesi alınan zabita memuru, kendisini yaralama eden şahısları tespit etti. Kılıççı, Sarallar grubuna aza Aziz Saral ve Fikri Saral ile alakalı başlatılan tahkikat geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Cumhuriyet Başsavcılığı’nca üç kuşkulu ile alakalı dava açıldı. Hazırlanan iddianamede iştirak seklinde silahla zabita memuru Murat C.’yi yaralama ettikleri ileri sürülen şüpheliler ile alakalı tek seneden 3’er seneye civarindan mapus istendi.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir