Survivor Adem Kılıççı’dan şaşırtan açıklama: Adada aynı şartlarda değildik

Kariyerinde Bir hayli boks zaferi bulunan Adem Kılıççı, tekrar katıldığı Survivor yarışmasının derhal peşinden Survivor Panorama’ya konuk oldu. 2018 seneninde yarışmaya katılan ve Nagehan Karadere ile finale kalarak şampiyon var olan Kılıççı, aylar ardindan Acun Ilıcalı’nın daveti üstüne tekrar Survivor’a gitti. Kılıççı, nihayet gidişinde yarıştığı yarışmacılarla eşit şartlarda olmadığını anlattı.

“KAYBEDİP KARİZMAYI ÇİZDİRMEK İSTEMEDİM”

konuk yarışmacı olarak adaya evvel gittiğinde yaşadığı duygularını aktaran Adem Kılıççı, Survivor ülkemiz Yunanistan ile alakalı şu şekilde açıklamalarda bulundu: “Genel manada çekindiğim kimse olmadı. Hepsiyle yarışmak ayrı heyecanlıydı. Ama yarışmacılarla aynı şartlarda değildik. Dominik’te stresliydim, kaybedip karizmayı çizdirmek istemedim açıkçası. nihayet şampiyon olarak üst üstüne kaybetseydim demoralize olurdum.”

“KELİMELERE DÖKEMEYECEĞİM ANLAR VE DUYGULAR”

Adem Kılıççı, adada oyun esnasında çekilen tek fotoğrafını, “İnsan kimi kelimelere dökemediği anlar amaciyla yaşamalı bu hayatta…. dört hergün kısa Survivor maceramda kelimelere dökemeyeceğim anları ve duyguları tekrar hayata fırsatı buldum. Mücadele, kazanma hırsı, heyecan, dostluk, takım ruhu ve dahada tek sürü duygu… Bize tekrar bu fırsatı veren Acun Medya ekibine ve desteğini bizden esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim” notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir