Trabzonspor’dan Mario Gomez’e sürpriz teklif!

Bordo mavili taraftarların yasamsal medyadan başlattığı Mario Gomez kampanyasına yönetim de kayıtsız kalmadı ve Stuttgart ile temasa geçti.

Sabah’ta bulunan habere göre; Alman takimi 34 yaşında olan golcüye iki milyon avro ücret biçerken, Gomez de 2,5 milyon avro istedi. Görüşmelerin menajerler aracılığı ile ayni ritimde devam ettiği belirtildi.

41 MAÇTA 28 GOL ATTI

2015-16 sezonlarinda Beşiktaş forması giyen Mario Gomez 41 mücadelede 28 gol ve 6 asistle oynamıştı. geçen sezon da Stuttgart forması ile 34 mücadelede 8 gol, iki asist kaydetti.

YENİDEN ADEBAYOR

Ivan Santini cephesinde de gelişmeler yaşandı. Anderlecht ile üç milyon euroluk bonservis bedelinde indirim pazarlığı ayni ritimde devam ederken, üç senelik sözleşme istek eden oyuncu ile de anlaşma noktasına gelindi. ama elini kuvvetli tutmak istek eden bordo-mavililer, dahada evvel de görüştüğü Adebayor’a da tertemiz tek öneri yaptı.

35 yaşında olan oyuncunun da teklife sıcak baktığı ama sözleşme süresinin mesele olabileceği belirtildi. Trabzonspor‘un önerisi tek senesi opsiyonlu olmak üzere iki senelik olacak.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir