Tüm Dünya Şehirlerinin Kıble Yönü Burada

Namazın Kâbe’ye karşı kılınmasını ifade eden istikbal-i kıble namazın şartlarındandır. Namazın sahih olması için, namazın kılındığı yönün veya kıble açısının kesinlikle doğru olması gerekiyor. Eğer sizlerde kıble ne tarafta bilmiyor ve kıble yönünüzü tespit için bir uygulama veya internet sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bu hususta ziyaretçilerine büyük kolaylık sağlayan kıble yönü çalışması, istediğiniz bütün konumlara ait kıble açıları hakkında bilgi vermektedir. En doğru sonucu elde etmenizi sağlayan kıble bulma sitesi, hem kıble yönünün Google Haritalar vasıtasıyla tespiti ve hem de pusula ile kıbleyi bulmak isteyenler için kıble pusulası hizmetleri ile sizlerin en büyük yardımcısı konumundadır. Bu hizmet sayesinde bulunduğunuz konumu ve kıble yönünüzü harita üzerinden de alabilme imkanına kavuşacaksınız.

www.kiblebulma.com adresinde kıble yönü bulma hizmetlerinden üye olmadan ve kolayca istifade etmek mümkündür. Siteye giriş yaptıktan sonra “Pusuladan Bul” bölümünden istediğiniz yerin kıble açısını bulmanız mümkündür.

“Yerimi tespit et” ile bulunduğunuz konum belirlenir ve bu konuma ait kıble yönü hesaplanır. Bu hesaplama harita üzerinden de gösterilir. Arzu ederseniz dünya ülkeleri ve bunların şehirlerine ait kıble yönü ve pusula değerlerine ulaşabileceğiniz ayrıca onbinlerce sayfa olduğunu da ayrıca not edelim. Kıbleniz Mekke’deki Kâbe’ye, yönünüz ise daima Allah’a olsun.

admin Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir