Usta tiyatrocu Haldun Dormen hastaneye kaldırıldı

bulunduğu filmler ve oynadığı tiyatro oyunlarıyla tek çok rekoru elinde bulunduran 91 yaşında olan Haldun Dormen arkada bıraktığımız akşam hastaneye kaldırıldı.

UYLUK KEMİĞİ KIRILDI

Bağlı bulunduğu ajansın yasamsal medya hesabından yapılan paylaşımda, uyluk kemiği kırığı hasebiyle hastaneye yatırıldığı ve vaziyetinin iyi olduğu açıklanan Dormen’in bu kırığı nasıl yaptığı ise belirtilmedi.

“YAŞLANMAYA VAKTİM YOK” DEMİŞTİ

Geçtiğimiz senelerde ülkemiz uzuv Nakli Kuruluşları Koordinasyon Derneği tarafından Trabzon’da düzen eden 12. beynelmilel Transplantasyon Kongresi’ne, onur konuğu olarak çağrı edilen sanatçı Haldun Dormen’in konuşması damga vurmuştu.

Dormen, motivasyonunu, hayata azmini ve enerjisini neye borçlu olduğu Sualini şöyle yanıtlamıştı:

“Herhalde insan sevgime, işimi çok sevmeme borçluyum. Umudu yitirmemek lazım. Umut, güneşe doğru koşmaktır. İşiniz her halükarda arzu eder avukat, arzu eder doktor, arzu eder siyasetçi olun umudunuzu yitirmemek lazım. yasamda inişler çıkışlar hep vardır. bendeniz tiyatrocu olarak çok iniş çıkış yaşadım, her biri de iniş çıkış yaşayacaktır ama hiçbir şey mesele değil… Hep umuda doğru koşmak lazım. öylesine çok çalışıyorum ki yaşlanacak zamanım yok”

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir