Yaşlı Kadın Kamyonetin Altında Metrelerce Sürüklendi, Feci Kaza Anları Saniye Saniye Kaydedildi

Üsküdar’da tek kamyonet, virajı döndüğü sırada yolda yürüyen ihtiyar kadına çarparak altına aldı. Kamyonetin altında var olan kadın metrelerce sürüklendi. Feci talihsiz kaza anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

YOLDA YÜRÜYEN YAŞLI KADINA ÇARPTI

Üsküdar’da geçtiğimiz sene Mayıs ayında alana gelen kazanın güvenlik kamerası görüntüleri alana çıktı. seyretme seklinde var olan kamyonet sürücüsü virajı dönerek yandaki yollar saptı. O sırada yolda yürüyen ihtiyar kadını ayrım etmeyen sürücü, kadına çarptı.

KAMYONETİN ALTINDA KALDI

Kamyonetin altında var olan kadın yolda metrelerce sürüklendi. Kamyonet sürücüsü, olaya şahit var olan vatandaşların uyarmasıyla kazayı ayrım ederek durabildi.

YAŞLI anne adayi HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralanan kadın rehabilitasyon edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Olaya şahit var olan çevredeki tek esnaf, “Burada bayanın tek tanesi arabanın altında kaldı. Hem de bizim kamerada görünüyor. Aşağı yukarıya 5 -6 metre, 10 metre de olabilir, kadını sürükledi. Bizim birader bağırdı çağırdı oto durdu yoksa durmaya niyeti yoktu, görmeden demek ki vurmuş” dedi.

KORKUNÇ talihsiz kaza KAMERALARA SANİYE SANİYE YANSIDI

Öte istikametten kadının kamyonetin altında metrelerce sürüklendiği talihsiz kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde yolda virajı dönen kamyonet, yoldaki yürüyen kadına çarparak altına alıyor ve metrelerce sürüklüyor. vaziyeti ayrım eden vatandaşlar kamyonet sürücüsünü uyararak durduruyor.

Kaynak: İHA

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir