Yeni Nesil Başarılı İş Adamı Erhan Gündal

Yeni nesil iş adamı deyince ilk akla gelen insan başarıları ile hem yurtiçi hem de yurtdışında adını sıkça duyduğumuz Erhan Günal’dır. Aslen Karadenizlidir. İnatçı ve azimli bir yapısı vardır. Hem ülkemizde hem de Afrika’daki başarıları ile tanınan Erhan Gündal mütevazi kişiliğinin yanı sıra deli dolu bir yapıya da sahip olduğu söylenir. İnatçı yapısı, azmi ve delidolu yapısını anne tarafından Karadenizli olmasına bağlanan Gündal röportajlarında veya konuşmalarında magazin ile ilgili soruları asla tölere etmemektedir. Magazin dünyasında bir dönem birliktelik yaşadığı bir ünlü olması ve bir mekanda adamları ile karıştığı bir kavga nedeniyle bu haberlerin dile getirilmesinden asla hoşlanmamaktadır. Erhan Gündal ile iş ile ilgili her türlü konuyu konuşmak çok daha mantıklı olacaktır.

Aslına bakarsanız Erhan Gündal ‘ı, iş başarıları ile değerlendirmek çok daha doğrudur. Hem yurtdışında hem de yurtiçindesıra dışı başarılara ve projelere imza atan Gündal hem yardımseverliği hem de çalışanlaraverdiği değer hem de iş zekası ile öne çıkmaktadır. Katı bir iş disiplinine de sahip olan Gündal çalışanlarından da aynı disiplini ister ve bu konuda katıdır. Çalışanlarına yaptığı konuşmalarda her fırsatta işin patronunun çalışanlar olduğunu belirterek ona göre çalışmalarını istemektedir. Sunduğu imkanlar, maaş düzeni, ödülleri ile motivasyon sağlama konusunda gerçek bir uzmandır. Cesareti, risk alıcı yapısı, iş zekası ve nokta atışı ile fırsatları kazanca dönüştürme yeteneği ve eğitimiyle Gündal örnek bir iş adamı ve yatırımcıdır. Çocuklara büyük bir sevgisi olan Gündal pek çok öğrenciye burs imkanları yaratmakta ve pek çok aileye yardımlarda bulunmaktadır. Bu konuları konuşmaktan hiç hoşlanmayan Gündal’ın yaptığı yardımları ancak çok yakın çevresinden öğrenebiliyoruz. Ne istediğini bilen, hırslı iş adamının bir diğer tutkusu ise Galatasaray ve Galatasaray camiasıdır. Maddi ve manevi her türlü şartta tutkunu olduğu sarı kırmızılı renklere yardımda bulunan iş adamı camia tarafından çok sevilmektedir. Yurtdışı yatırımlarını ağırlıklı olarak Afrika kıtasında gerçekleştiren Gündal kıtanın ekonomi lideri olarak görülmektedir. Yerel halka sağladığı faydalı yatırımları ve ülkelerin ekonomilerine katkıları ile çok sevilen Gündal ülkemizde de çok ciddi yatırımlar yapmaktadır. Cesareti ile olmaz denilen noktaları keşfedebilen ve hislerindeki başarısı ile yatırımlarını kolaylıkla kazanca çevirme yeteneği ile Gündal yeni nesil iş adamlarında lider konumdadır.

Çalışanlarına ve ailelerine verdiği değer ile çalışanlarının hem yurtdışında hem de yurtiçinde sevgisini kazanmıştır ve birleştirici yapısı ile bütünlük içinde çalışmalarını sağlamaktadır. Sağlık sektöründe de ülkemizde yatırım yapan Gündal, Nişantaşı’nda oldukça kaliteli bir klinik açmıştır. Bu sektörde de yatırımlarını arttıracağını düşündüğümüz Gündal kaliteden taviz vermeyen yapısı, ciddiyeti, çalışkanlığı, cesareti ve güvenilirliği ile son zamanların en örnek iş adamıdır.

admin Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir