Youtube Aktif Takipçi Nasıl Bulunur?

Youtube, diğer sosyal medya sitelerinden farklı olarak kazanç odaklı bir sitedir. Youtuber diye adlandırılan kişilerce yüklenen videolarda, izlendikçe para kazanılma imkanı vardır. Youtube’da daha fazla kazanç sağlamak isteyen Youtube kullanıcıları için birkaç fikri paylaşalım.

Özgün Videolar Oluşturun

Youtube’da ilk zamanlar herkes Adsense üzerinden kazanç sağlayabilirken günümüzde kazanç sağlamak daha da zorlaşmıştır. Youtube yetkilileri özgünlük odaklı videoları kabul ettiği için kişileri de özgünlüğe yönlendirmiştir. Bizim başlıkta belirttiğimiz özgünlük ise kategori olarak özgünlüktür. İlginç fikirleriniz var ise bu fikirleri Youtube aracılığı ile yayına sokabilir ve çok büyük kitlelere hitap eden bir Youtube sayfasına sahip olabilirsiniz.

En Az Haftada Bir Video Yüklemeyi İhmal Etmeyin

Diğer sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Youtube’da da güncellik çok önemlidir ve aboneleriniz burada size daha fazla bağlıdır. Bu yüzden de en az haftada bir video yüklemeniz takipçileriniz ile olan sıkı bağın kopmamasını sağlayacaktır.

Videonun Sonunda Başka Videolara Yönlendirme Yapın

Videonuzu izleyen kişinin videoyu bitirmesi ile birlikte sayfanızdan ayrılmasına izin vermeyin ve ilgi çekici başka videoları, videonun sonuna yerleştirin. Böylece hem daha fazla videonuz izlenecektir. Ayrıca videolarınız ilgi çekici ise abone sayınızda doğru orantılı artacaktır.

Kolay Yolu Tercih Etmek İsteyenler için

Eğer ben kolay yoldan abone sayımı arttırmak istiyorum diyorsanız yapacağınız şey, Youtube aktif abone satın almak olmalıdır. Bunun içinde olmazsa olmaz kural hesabınızı tehlikeye atmayacak güvenli firmalardır. 2019 yılında tercih edilecek sosyal medya hizmetleri şirketi olarak Crovu sitesini sizlere önerebiliriz. Bu site piyasanın en eski sitelerinden biri olmakla beraber, en kaliteli hizmeti veren site olarak da sosyal medya kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği bir sitedir.

Crovu sosyal medya hizmetleri adı altında binlerce kullanıcıya hitap etmektedir ve ilgili markanın sitesine giriş sağladığınız da ne kadar kaliteli bir hizmet anlayışını benimsediğini sizler de göreceksiniz.

Crovu takipçi nasıl satın alınır? Gibi bir soru ile kafanız karıştı ise şayet, bunun için Google’da kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

admin Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir