Cadde 360 Eczanesi ile Farklı Bir Eczane Deneyimi!

Kadıköy’de Caddebostan Mahallesi’nde yer alan Cadde 360 Eczanesi ile tanımaya hazır mısınız? Cadde 360 Eczane sahibi, Ecz. Tuba Tuğut, eczacılık deneyimini müşterine profesyonel bilgi birikimiyle sunuyor. “Caddebostan eczane” denildiğinde akla gelen birkaç eczaneden biri olan Cadde 360 Eczanesi müşteri memnuniyetini ön plana çıkartarak saç analizi ve cilt analizi başta olmak üzere birçok hizmeti müşterine sunuyor.

Ücretsiz Saç ve Cilt Analizi Hizmetinden Yararlanın!

Caddebostan eczaneleri arasından sıyrılan ve ücretsiz sunduğu saç analizi ile cilt analiz hizmetleriyle fark yaratan Cadde 360 Eczanesi hizmetlerinden yararlanmayı unutmayın. Müşteriye özel olarak sunulan saç analizi ile müşteri için özel hazırlanan saç bakım ürünleri ile ön plana çıkan bu hizmet ücretsiz olarak sunulmasıyla eczaneyi bir adım öne çıkarıyor. Bununla birlikte müşterinin ilgisine göre cilt analizi yapılarak müşterinin cilt yapısına göre ihtiyaçları belirleniyor. Dilerse müşteri uzman kadronun yönlendirmesiyle cilt bakım ürünlerinden satın alabiliyor. Müşterilerden aldıkları geri bildirimleri dile getiren Ecz. Tuba Tuğut, “Müşterilerimizden ücretsiz sunduğumuz saç analizi ile cilt analizi hakkında harika geri dönüşler alıyoruz. Bir müşterimiz başka bir müşteriye referans olarak aldığı hizmeti anlatıyor ve bu dalga çoğalıyor. Biz de müşterilerimizi memnun ettiğimiz için çok mutlu oluyoruz.” cümlelerini dile getiriyor.

 

Cadde 360 Eczanesi’ni Sıra Dışı Yapan Ne?

Kadıköy’de birçok eczane bulunuyor ancak Cadde 360 Eczanesi neden farklı denildiğinde müşteri memnuniyeti olduğu ortaya çıkıyor. Eczane bünyesinde çalışanların müşterilere olan ilgi ve alakası maksimum seviyede. Bu durum Cadde 360 Eczanesi’nin birkaç adım öne çıkmasını ve sıra dışı ücretsiz hizmetleri ile farklı olmasını sağlıyor.

Ecz. Tuba Tuğut, Cadde 360 Eczanesi olarak sunduğumuz cilt analizi müşterilerimiz tarafından ilgi ile takip ediliyor. Özellikle kişiye özel oluşturulan formül ile her cildin ihtiyacını belirleyerek özel formülleri müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sanırım bizi biraz daha klasik eczanelerden ayıran nokta budur, diyebilirim.”

 

İnternette Satılan İlaçlara Dikkat!

Ecz. Tuba Tuğut müşterilerini bir noktada uyarıyor: Gelişen ve değişen teknolojide internetten alışverişin en üst seviyeye çıktığı şu günlerde internetten satın alınan ilaçların birçoğunun sahte olabileceğini müşterine hatırlatıyor. Özellikle vitamin ve takviyeler başta olmak üzere, satın alınan cilt ve saç bakım ürünlerinin sahtelerinin piyasada dolaştığına dikkat çekiyor.

Müşterilerinin her zamankinden daha dikkatli olmasını dile getiren Ecz. Tuba Tuğut, çevresinde de olmak üzere ciddi mağduriyetler ve sağlık sorunları ile karşılaşan insanların olduğunu belirtiyor. Maddi ve manevi zarara uğramamak için özellikle bilinen ve kendini ispat etmiş eczanelerden ilaç alımı yapılması yönünde uyarlarda bulunuyor.

Cadde 360 Eczanesi Nerede?

Cadde 360 Eczanesi, İstanbul’da Kadıköy semtinin Caddebostan Mahallesi’nde Divan Pastanesi yakınında buluyor. Tam adresi ve iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. 327/A (Divan Pastanesi Yakını) Kadıköy, İstanbul 0 216 358 09 68

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.