İşte Trabzonspor'un transfer listesi!..haberini oku

Trabzonspor teknik patronu Abdullah Avcı Bir gün evvel yaptığı medya toplantısında transferde öncelik verecekleri bölgeleri açıklamıştı. Trabzonspor transferde öncelikli olarak sağ stoper, sağ ve sol bek mevkilerine öncelik verecek.

TRANSFER LİSTESİNDE ÖNE ÇIKAN İSİMLER 

Karadeniz Fırtınası’nın listesinde Bir hayli ad yer alıyor ama öne çıkan isimler arasında Kaan Ayhan (stoper), Daniel Amertey (stoper), Ghislain Konan (sol bek) ve onur Bulut (sağ bek) yer alıyor.

Trabzonspor, Kaan Ayhan transferi amaciyla çok uğraşmış ama netice alamamıştı. İtalyan ekibi Sassuolo’ya tertemiz tek öneri yapacak var olan Fırtına bu sefer mutluluk dolu sona erişmek istiyor. Stoper amaciyla düşünülen tek başka ad ise Leicester City forması giyen Daniel Amartey… 27 yaşında olan Ganalı yıldızın sözleşmesi sezon nihayetinde sona eriyor.

Bordo-Mavililer, tek asama Fenerbahçe ‘nin de tasima listesine giren Fildişili sol bek Ghislain Konan’ı da listesine ekledi. Reims forması giyen 26 yaşında olan sol bek sezon nihayetinde boşa çıkıyor.

Trabzonspor, sağ bek Bruno Peres’in aşil tendonu yartıldığı amaciyla sağ beke de oyuncu bakıyor. Şu an için gündeme gelen tek ad onur Bulut… Almanya altyapısı var olan 28 yaşında olan oyuncunun kulübüyle tek sene dahada sözleşmesi var. deneyimli oyuncu bu sezon alana koyduğu performansla devlerin radarına girmeyi başardı.

Fırtına, bu sezon kiralık olarak takim formasi giyen sol bek Tymoteusz Puchacz ile yollarını ayıracak. Sol stoper ve sol stoper oynayan Stefano Denswil ile tertemiz sözleşme amaciyla müzakereler sürüyor. Sezon başında Bologna’dan kiralanan yıldız oyuncunun İtalyan ekibiyle de sözleşmesi sona erdi. (Takvim)

  • liste

Yazar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir